Witamy w Kancelarii

Kancelaria Prawna Doradcy Restrukturyzacyjnego Piotra Jarnutowskiego specjalizuje się w zakresie prawa upadłościowego oraz restrukturyzacji. Zajmuje się także dochodzeniem wierzytelności, postępowaniem egzekucyjnym oraz szeroko pojętym prawem gospodarczym i spółek wraz z ochroną danych osobowych, które to obszary są ze sobą powiązane.

Założycielem Kancelarii jest adwokat Piotr Jarnutowski, łączący praktykę doradcy restrukturyzacyjnego z ponad 10-letnim doświadczeniem pełnomocnika procesowego. Kancelaria założona została w 2011 r. Od tego czasu dostarcza Klientom Kancelarii wysokiej jakości usług. Główne biuro mieści się w Ostrołęce.

Stronom postępowań upadłościowych, restrukturyzacyjnych, egzekucyjnych oraz sądowych Kancelaria oferuje pomoc prawną na wszystkich etapach. Oferujemy reprezentację interesów wierzycieli i dłużników.


Podmiotom gospodarczym świadczymy pełen zakres obsługi prawnej, od założenia Spółki i rejestracji, bieżąca pomoc w funkcjonowaniu aż po likwidację. Pomagamy w wyborze formy działania minimalizujące ryzyko na wypadek odpowiedzialności za zobowiązania reprezentowanego podmiotu. Kancelaria oferuje ponadto pełną windykację podmiotom gospodarczym. Od wezwań do zapłaty, poprzez wniesienie pozwu, następnie prowadzenie postępowania sądowego a kończąc na skutecznej egzekucji. Ponadto świadczymy pomoc przy problematyce ochrony danych osobowych w związku z ich przetwarzaniem oraz w sprawie przepływu takich danych (RODO).


Świadczymy kompleksowe podejście do powierzonych Kancelarii spraw. Staramy się skutecznie i szybko zagwarantować pomoc prawną. Każda usługa nakierowana jest na dostarczenie kompleksowego doradztwa. Ciągle się rozwijamy, dostosowując usługi do indywidualnych potrzeb Klenta.

K O N T A K T


T.+48 29 642 99 90

T.+48 29 642 99 91

T.+48 22 398 35 85

F.+ 48 22 398 46 80

syndyk@jarnutowski.pl

www.syndyk-ostroleka.plA D R E SFarna 9a lok. 6

07-410 Ostrołęka


O T W A R T E


Poniedziałek-Czwartek: 8:30-15:30

Piątek: 8:30-13:30

RESTRUKTURYZACJA i UPADŁOŚĆKancelaria Doradcy Restrukturyzacyjnego Piotr Jarnutowski

Dla każdego zagrożonego niewypłacalnością.